NYNÍ DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE BYTOVÉHO TEXTILU NAD 1 500 KČ !

Vážení zákazníci, z důvodu uzavření kamenné prodejny z nařízení vlády je osobní odběr možný pouze po předchozí telefonické domluvě. Děkujeme za pochopení.

TEPUR - čistič koberců 1500 g

Kód: 925
255 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
11.7.2022

Velmi účinná vlhká směs na suché čištění koberců bez použití vody.

Tepur odstraňuje nečistoty jak mechanicky pevné (prach, pevné a nerozpustné částečky) tak i nečistoty rozpustné (tuky, organické látky).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedná se o vysoce ekologický výrobek, jehož základem je velmi čistá regenerovaná celulóza ve formě jemných perliček – tzv. perlová celulóza. Perlová celulóza a její technologie byla vypracována v Ústavu makromolekulární chemie v Praze.

Výhody čištění Tepurem

- po aplikaci je možno po velmi krátké době (cca 1 hod) koberce a potahové textilie běžně používat.
- čištění Tepurem zabraňuje nadměrnému provlhnutí a tím se omezuje nebezpečí srážení čištěného materiálu.

- Tepur má vysokou čisticí schopnost, srovnatelnou se zahraničními výrobky známých značek a typů založených na ekologické bázi, u kterých je ovšem matrice tvořena drcenou celulózou, která z důvodu obsahu mikročástic velice práší a po čištění se navíc daleko hůře odstraňuje z vlasu koberce než perličky Tepuru.

- Tepur při čištění nezapraví nečistoty do vlasu koberce, což se děje při mokrém způsobu čištění. Mechanické nečistoty se při čištění mokrou cestou dostanou po vlasu až k osnově koberce, odkud se potom obtížně odstraňují.

- Tepur je možno použít jak pro strojové čištění pomocí el. zapracovávacích kartáčů (Vorwerk, Lindhaus apod..), tak i pro klasický způsob zapravení např. ručním kartáčem.

- Tepur je výrobek, který z výše popsaných vlastností, při velmi dobrém odstranění nečistot z koberců a potahových textilií, se zároveň chová velmi šetrně k vlastnímu čištěnému materiálu, oživuje barvy, zamezuje rychlému znečištění koberce, materiál získává antistatické účinky, a proto se dá využít jak při běžném čištění koberců v domácnostech, tak i na velmi kvalitní ručně tkané koberce či textilie, kde je nutno k čistění přistupovat velmi opatrně a regulovaně.

 

Prostředek Tepur na vyčištěné ploše nezanechává žádné agresivní chemické prvky nebo mokré skvrny, naopak doplní vláknům antistatický a impregnační účinek, proto se čištěná plocha pomaleji znečistí. Bez obav z toho, zda nehrozí sražení či vyboulení čištěné plochy, odpadá i problém s dlouhým vysycháním, narušením osnovy koberců, či likvidace barev a antistatických vlastností.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení