NYNÍ DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE BYTOVÉHO TEXTILU NAD 1 500 KČ !

O nás

Proč a jak vzniklo TEXANO?

 
Kamennou prodejnu se zaměřením na podlahové krytiny a bytový textil jsme založili již v roce 1994 v Opavě. Za naše 25-leté působení v tomto okresním městě jsme si vybudovali jméno spolehlivé prodejny se vstřícným přístupem, snahou vyhovět zákazníkům a dobře jim poradit. Stále jsme ovšem mohli své služby poskytovat jen zákazníkům z našeho blízkého okolí, kteří nás přijeli navštívit osobně.
 
V roce 2018 jsme se tedy rozhodli poskytnout naše služby i širšímu okruhu zákazníků mimo okres Opava a expandovat do online světa e-shopů. Naše nabídka se prozatím zaměřuje na bytový textil (povlečení, deky, dárkové sady), v průběhu roku 2019 budeme postupně rozšiřovat náš sortiment o velice žádané kusové koberce, jejichž prodej přes internet je čím dál obvyklejší.
 
Věříme, že Vás naše zboží zaujme a brzy se stanete naším dalším spokojeným zákazníkem.
 
P.S.: A proč právě název TEXANO? Chtěli jsme mít v názvu slovo evokující (bytový) textil, ale ze všech těch A/B/C...texů už nám šla hlava kolem. Tak jsme si zkusili dát TEX na začátek, to by šlo... Ale teď: ,,Čím ho doplnit? Co se k tomu bude hodit? Co nás vystihuje? Náš sortiment se skládá z kvalitních materiálů... Kvalita... “. A v tu chvíli mi bleskl hlavou slogan: ,,Kvalitní textil? U nás ANO! Jsme TEXANO!“.