NYNÍ DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE BYTOVÉHO TEXTILU NAD 1 500 KČ !

Vážení zákazníci, z důvodu uzavření kamenné prodejny z nařízení vlády je osobní odběr možný pouze po předchozí telefonické domluvě. Děkujeme za pochopení.

O nás

Proč a jak vzniklo TEXANO?

 
Kamennou prodejnu se zaměřením na podlahové krytiny a bytový textil jsme založili již v roce 1994 v Opavě. Za naše 25-leté působení v tomto okresním městě jsme si vybudovali jméno spolehlivé prodejny se vstřícným přístupem, snahou vyhovět zákazníkům a dobře jim poradit. Stále jsme ovšem mohli své služby poskytovat jen zákazníkům z našeho blízkého okolí, kteří nás přijeli navštívit osobně.
 
V roce 2018 jsme se tedy rozhodli poskytnout naše služby i širšímu okruhu zákazníků mimo okres Opava a expandovat do online světa e-shopů. Naše nabídka se prozatím zaměřuje na bytový textil (povlečení, deky, dárkové sady), v průběhu roku 2019 budeme postupně rozšiřovat náš sortiment o velice žádané kusové koberce, jejichž prodej přes internet je čím dál obvyklejší.
 
Věříme, že Vás naše zboží zaujme a brzy se stanete naším dalším spokojeným zákazníkem.
 
P.S.: A proč právě název TEXANO? Chtěli jsme mít v názvu slovo evokující (bytový) textil, ale ze všech těch A/B/C...texů už nám šla hlava kolem. Tak jsme si zkusili dát TEX na začátek, to by šlo... Ale teď: ,,Čím ho doplnit? Co se k tomu bude hodit? Co nás vystihuje? Náš sortiment se skládá z kvalitních materiálů... Kvalita... “. A v tu chvíli mi bleskl hlavou slogan: ,,Kvalitní textil? U nás ANO! Jsme TEXANO!“.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení